Jump to content
  • Sign Up
Støtt hjemmeautomasjon! 🥇🥈🥉

Recommended Posts

Posted

Som noen av dere kanskje husker (og kanskje til og med har) så lanserte Sats et treningsspeil for noen år tilbake for 13000 kroner pluss abonnement. Det var låst ned temmelig bra med en Androidenhet inni. Men nå er det 'problemet' løst. 🙂 Det fine med dette speilet er at det ikke er stygt og at det har en 43" skjerm innvendig som er sånn passe stor for et smartspeil 🙂

 

image-10.png

 

Flere slike speil ender nå opp på finn, billigste jeg har kjøpt kostet meg 700 kroner (de som skal ha flere tusen for dem må nok vente lenge på å få solgt). I tillegg trenger du en ny driver til skjermen som fås kjøpt på eBay og en kilde, typisk en Raspberry Pi. Har lagt ut litt info med bilder og video og en komplett oppskrift på hvordan dette gjøres her. Enjoy!

  • Like 5
  • Thanks 2
Posted
mk1 black limited skrev (På 6.10.2025 den 9.10):

Har vel fått med meg 4 stk ønskes kjøpt til nå på finn. 🙂

Pluss oss som lurer som gjedda i sivet! 😅

  • Haha 2
Posted

Kona har jo jobbet for Sats i noen år, sjekket om hun hadde hørt om disse eller visste om noen som hadde en som ikke var i bruk lenger.

Selv hun har ikke sett disse noe sted utover på messe/inhouse arrangementer, drømmen nå er jo å finne ut om noen av hennes kollegaer har en sånn her stående å skamme seg i en bod ett sted 😄

Og Halla 🙂Lurte på om du kom til å kjenne igjen nicket :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.