Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har flere IKEA-enheter i mitt smarthus (Homeseer), så da kona fikk øye på en ny bryter på IKEA så regnet jeg med at det burde gå greit å få den implementert.

Det gikk imidlertid ikke som forventet. Den nye bryteren, "BILRESA", skulle visst kunne fungere både med matter og zigbee, men bin Conbee-stick finner ingenting.

Jeg oppdaterte både plugin og stick'en ganske nylig, og jeg tror derfor ikke det finnes noen nyere software.

Er det andre som har testet ut denne bryteren? Det hadde jo økt WAF'en litt hvis jeg kunne fått den til å fungere 😉

 

Skrevet (endret)

Har du link til produktet? Finner ikke noe på ikea.no. I hvilken IKEA fant dere den?

 

Tipper den kun støtter Matter over Thread. Batterier eller fast strøm?

 

 

Endret av OlavT
Skrevet

Jeg kan heller ikke finne den på ikea.no 

Det forklarer kanskje litt?

Det er ikke hvertfall en kombinert bryter/justerings-hjul. Bruker 2xAAA batterier.

En av de ansatte mente den skulle være kompatibel med zigbee, i tillegg til matter.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Vi har plassert informasjonskapsler/cookies på din enhet for å gjøre denne siden bedre. Du kan justere dine innstillinger for informasjonskapsler, ellers vil vi anta at dette er ok for deg.